Java Sertifika İmzalama Uygulaması

    28 Nisan 2018 - 00:01 | 1.078 kez gösterim

28 Nisan 2018 - 00:01

facebook Twitter Google
Java Sertifika İmzalama Uygulaması

Java Sertifika İmzalama Uygulaması

Java Sertifika İmzalama Uygulaması

199,00 TL

yerine

kısa süreliğine149,00 TL

Herzaman Maximum Hizmet – Maximum Kalite !

Sorun Cevaplayalım

0850 304 28 96

ÖDEME SEÇENEKLERİ
SIKÇA SORULANLAR
SİZİ ARAYALIM
Genel Özellikler

Değerli Kullanıcılarımız ; 

– Bildiğimiz gibi Java 15 Ocak 2014 tarihinde güncelleme paketi çıkartmıştır, Bu güncelleme Sonucu En son Sürüm (Java 7.51) sürümüdür.

Bilgisayarlarınızda çıkan java güncelleme uyarısında veya yeni java kurulumu yaptığınızda yeni sürüm kurulmakta olup ve Yeni sürüm’de denetim masasından bazı ayarlamalar yapılmadığı sürece Java yazılımlı çalışan hiç bir (Eschat,Flaxchat,EsOkey,EsTavla) gibi yazılmlar çalışmamaktadır. Ancak Denetim Masasın’da Java Security ayarlamalarından (Medium) seviyesine alınması gerekiyor, Bunu her kullanıcı elbette yapamayacaktır. Kullanıcıların ancak tahmini olarak 3/1′lik bir kısmı bunu yapabilcektir.

Soru 1 – Bu Ne demektir ?

Java ayarlamaları yapılmadıgı sürece sohbet veya okey girişiniz çalışmayacak, Java açılmayacak ve sizin için kullanıcı kaybına neden olacaktır.

Soru 2 – Ne Yapılmalı ?

Java yeni sürüm veya eski sürüm farketmez, indiren kişilerin hiç bir şekilde ayarlamadan direk eskisi gibi giriş yapabilmesi için,  Java imzalı olması gerekiyor, İmzalama işlemi ise sertifika ile yapılabilmektedir.

Bu işlemi normalde Eschat ve esOkey için Evrensoft firmasının, Flaxchat için ise Flaxchat firmasının satmış olduğu yazılımlar olduğu için kendileri tarafından yapılması gerekiyor, Yalnız biz iki firma içinde birden çok mail/telefon ile ulaşım denedik, malesef başarılı olamadık.

Soru 3 – Peki Sizlerin Yaptığı Birşey varmı ?

Bizler AYDENİZWEB INT. Bilişim Hizmetleri firmasi olaraktan  yurt dışından sizin için sertifika ile java imzalasını başarılı yapabilmekteyiz.

– Sitenize ait javanız Sertifika sayesinde imzalanır ve herhangi bir sorun kalmaz.  Yeni sürüm javalar herhangi bir ayarlama yapmadan çalışabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

TavlaZamani.com - Anket